Descopera-ti cariera – conditii de angajare pe functii

AGENT DE SECURITATE

Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
– varsta intre 18 si 45 ani;
– apt din punct de vedere medical;
– fara antecedente penale pentru infracţiuni comise cu intenţie;
– o buna conditie fizica;
– rezistenta la stres;
– disponibilitate de lucru pe timp de noapte si in week-end;
– conduita morala ireprosabila, corectitudine, responsabilitate;
– experienta intr-un post similar;
– permis conducere categoria B (doar pentru agentii de interventie);
– certificat de calificare profesionala.

Responsabilitati:
– Executarea sarcinilor specifice activitatilor de paza a bunurilor, valorilor si persoanelor

DISPECER CENTRU ALARMA

– varsta inre 18 si 45 ani
– studii medii finalizate;
– experienta in domeniul pazei si protectiei – reprezinta un avantaj;
– cunostinte de operare PC (Word, Excel etc.);
– disponibilitate program prelungit;
– persoana meticuloasa, atenta la detalii;

Principalele responsabilitati:
– monitorizarea si inregistrarea activitatilor desfasurate in zona de competenta;
– comunicarea echipajelor de interventie a situatiile de alerta si anuntarea autoritatilor abilitate, in
functie de situatie;
– inregistrarea evenimentelor si raportarea lor prompta catre factorii de raspundere.

INSPECTOR DE SECURITATE

– Studii superioare;
– Vechime in munca de minimum 4 ani;
– Experienta de minimum 3 ani in securitate privata si/sau structuri militare.
– Experienta in lucrul cu oamenii;
– Abilitati de comunicare;
– Abilitati in colectarea, prelucrarea, analiza si sinteza informatiilor.
– Abilitati in relationarea cu beneficiarii;
– Disponibilitate la program de lucru dinamic si prelungit.
– Cunostinte de legislatie specifica;
– Cunostinte de operare PC – Client E-mail, MS Office
– Permis auto categoria B;
– Curs calificare inspector de securitate;

– Coordonarea si controlul activitatii dispozitivelor de paza in zona de competenta;
– Participarea la procesul de elaborare a procedurilor de securitate;
– Propunerea solutiilor de imbunatatire a activitatilor;
– Mentinerea constanta a relatiei cu beneficiarul in scopul asigurarii calitatii serviciilor prestate;
– Intocmirea rapoartelor de activitate

Numele si prenume: Varsta: Starea civila: Localitatea de resedinta: Telefon: Adresa de email: Permis de conducere: Studii: Limbi straine: Aptitudini: Experienta profesionala: Calificare: Experienta in paza: Functia detinuta: Sporturi practicate: Ce pozitie doriti sa ocupati in compania noastra?: Cine v-a indrumat catre noi?: